veselé děti suprafort
prolézačky suprafort
prolézačky suprafort
prolézačky suprafort
prolézačky suprafort
prolézačky suprafort
Přejít na obsah

Výhody sestav

O sestavách

U miminek s nadšením a velkou pozornosti sledujeme kolik centimetru a gramů děťátko za poslední měsíc přibralo, pak se zajímáme, jak rychle se naučilo lézt po čtyřech nebo chodit. Časem ten zájem se ale stává menší a menší a nakonec se u řady dětí v ordinacích zjišťují různé pokřivení páteře, oslabené svaly nebo nadváha.
Pravidelné cvičeni je nejlepší způsob jak tomu předcházet a zároveň je to nejlepší závislost, kterou u svého dítěte můžeme vypěstovat.  Doufáme, že naše doporučení a dětská sestava SUPRAFORT pomohou vašemu dítěti k ještě pevnějšímu zdraví!

Výhody (nad rámec prospěšnosti pro zdraví):

Sestava je vždy po ruce, ať venku prší nebo sněží, nebo jsou rodiče zaneprázdnění a nemohou s dítětem jít hned ven. Dítě za každého počasí vybije nadbytečnou energii a zachová skvělou náladu.

Poslouží velice šikovně jako předěl pokoje na zóny, ať už pro optické oddělení zóny spaní od zóny aktivní, nebo pro označení teritoria každého z potomků, když mají společný pokoj.

Sestava děti spolehlivě zabaví a vysvobodí rodičům drahocenný čas na jiné věci, což se často hodí.

Sestava také zaujme a zabaví smysluplnou činností při návštěvě kamarádů (nemluvě o posílení sebevědomí malého majitele - přece vlastní takovou věc a může předvést to, co ostatní neumí!).

Jedin
á „hračka“, která celé roky neomrzí, dá se obměňovat, když se houpačka a láno schová, a zavěsí se třeba lavice a lanový žebřík.

Tento dárek usnadní i výběr dobrých dárků na další svátky. Co třeba zavěsit na sestavu: hamak, koš na basket nebo boxovací pytel?

Díky velké nosností se sestava může úspěšně využívat i dospělými členy domácnosti.  Protáhnout se pouhých 5 minut ráno a večer - a máte velký užitek pro svoje svaly a páteř.

KONTAKTY
Divikom, s.r.o.
Dolmenská 772,
25241 Dolní Břežany, Praha-Západ
tel.: +420 773 07 03 07
fax: +420 241 73 40 75
e-mail: info@suprafort.cz
Způsoby platby
Návrat na obsah