prolézačky suprafort
prolézačky suprafort
Sportovní a zábavní sestavy
Přejít na obsah

Bruder hračky aneb příprava na budoucí povolání?

Německá kvalita se nezapře, hračky výrobce jako je Bruder jsou na trhu už celá desetiletí a jsou takřka dokonalou kopií svých předloh – zemědělských strojů, hasičských vozů, sanitek nebo také nákladních aut. Na své si přijdou i malí popeláři, milovníci rypadel a bagrů, stejně jako kombajnisté. Záleží na odvětví, které vaše nejmenší zajímá, protože výběr je skutečně až nepřeberný a vlastně se i přizpůsobuje době, takže v regálech dnes už najdete i vůz řidiče přepravní služby nebo moderní sněžnou rolbu.


Prvotřídní materiál, výsluní popularity je zaručeno

 

 
Když se řekne hračky Bruder, snad každý (nejen) německý školák ví, o čem je řeč – a mnozí dospělí utřou nostalgickou slzu. Tradice však pokračuje až do dnešních dnů, takže stačí jen sáhnout po modelu, který uspěje. Nabídka je tak široká, že se prakticky ani nemůžete splést. Připravena je nejen sanitka Bruder, ale například také Bruder jeep pro milovníky trochu rychlejší jízdy a špetky adrenalinu, samozřejmě v mezích zákona. Na začátku byl jistý Paul Bruder, který ve dvacátých letech minulého století začal vyrábět první hračky – vlastnoručně, tedy velmi pracně. Později rodinná firma pořizuje první lisy, zdokonaluje výrobu a prosazuje se na výstavách, vydává vlastní katalogy a snaží se o co největší míru realismu. Cílová skupina? Děti ve věku od tří do deseti let, které si také rády hrají.

 
Traktor s vozem na klády, se kterým se neztratíte ani v nejhlubším lese – palivové dřevo totiž na své zákazníky nepočká. Traktory s valníkem, nákladní auta s kontejnerem nebo přívěsem, to vše najdete v sortimentu německé značky, která už zanedlouho oslaví kulatých sto let vzniku. Velmi bohaté je také Bruder příslušenství, se kterým si autoři skutečně vyhráli. Nejde jen o Bruder figurky lidí a zvířat, v nabídce nechybí třeba ani celá policejní stanice, koňská stáj a spoustu dalších věcí.

 

Hasič nebo řidič z povolání, co je jen libo…


 
Plast, který splňuje všechny důležité atesty a je tedy naprosto zdravotně nezávadný. Právě z něj se pak odlívají jednotlivé modely – zahrát si lze na hasiče, pracovníka v zemědělství, řidiče terénního vozu nebo mechanika v autodílně. Samozřejmostí jsou i Bruder náhradní díly, díky nimž se může hračka udržovat jako nová ještě po mnoha letech. Nastal problém? Zákaznický servis Bruder jej obratem vyřeší ke spokojenosti zákazníků! Modely jsou připraveny v poměru 1:16, věrné napodobeniny skutečnosti se všemi detaily. A jen tak mimochodem, děti si mohou hrát i venku, protože hračky poměrně dobře odolají rozmarům počasí. Zkrátka, jak říká i oficiální slogan firmy, hračky musí vypadat přesně jako ve skutečnosti – bez jakýchkoliv příkras.

 
Hasiči Bruder mohou okamžitě do akce, stačí jen zavolat! Kombinace červené a bílé barvy je prostě nezaměnitelná, postavičky hasičů vypadají jako živé. Pro zájemce o těžkou techniku nechybí v tomto sortimentu ani jeřáb Bruder, díky němuž se zvedání náročných břemen promění ve velmi jednoduchou činnost. Hra na profese ještě nikdy nebyla tak zajímavá, děti si mohou užít i celé hodiny, při kterých unavení rodiče vypijí kávu a proberou s přáteli, co je nového. Teď už si jen vybrat, o čem vlastně ta hra bude – protože alternativ se nabízí na desítky…
Kontakt:
SUPRAFORT / Divikom, s.r.o.
Pražská 636
25241 Dolní Břežany
Praha-Západ
tel.: +420 773 07 03 07
Způsoby platby
Pracovní doba:
po-pá, od 09:00 do 17:00
Návrat na obsah