Sestava-prolézačka TITAN R - Suprafort - sportovní a zábavní sestavy pro děti neboli domácí dětské prolézačky

ks v ceně
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Sestava-prolézačka TITAN R

Sestava TITAN R je určená především pro dorostence a dospívající mladé může a dívky. Může být používána samozřejmě i dospělými. Je rozšiřitelná na další prvky za účelem efektivnějšího posilování: bradla, posilovací lavice, stojan na činku.
Sestava má rozpěrný systém, určený pro instalaci mezi podlahou a stropem. Montáž sestavy a instalace jsou jednoduché. Nepotřebujete vrtat do zdi. Sestavu je možné rychlé přesunout na jiné místo a tím vybrat optimální umístění v dětském pokoji nebo jiné místnosti. Strop musí být pevný. V případě stropu ze sádrokartonu, je vhodné použit přístěnnou sestavu.

Vybavení sestavy TITAN R:


ribstol gymnastický


hrazda přestavitelná


věková kategorie - od 3 let

konturové rozměry - 750x860 mm

přípustná zátěž - do 100 kg

výška sestavy - 2315 až 2730 mm

šířka žebříku - 532 mm

výška místnosti - 2350 až 2730 mm

DOSTUPNOST ZBOŽÍ: běžně skladem


Máte vyšší strop a potřebujete sestavu až do 3 m?
Je to možné. Pomoci vložky do žebřin se dá zvětšit výšku sestavy z max. 2730 mm až na max. 2980 mm. Dostupnost na dotaz.

TITAN R

Dětská sportovní a zábavní sestava, rozpěrná

Okamžitá dostupnost
8.811,00 Kč 9.790,00 Kč Přidat

Sestava obsahuje výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda?
Pro mladší děti bude pohodlnější a bezpečnější, když hrazda bude připevněna ve výšce odpovídající jejích věku. S růstem dítěte se výška umístění hrazdy může jednoduše měnit.

Příčky sestav jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dlaní a chodidel. Úchop je velmi příjemný.

Rozšiřující prvky vytváří ze sestavy perfektní cvičební a posilovací centrum. Nepřekonatelnou výhodou sestavy, kromě kvality a vysoké nosnosti, je inteligentní konstrukční řešení. Všechny uvedené prvky jsou sklápěcí, tj. po cvičení se dají jednoduše sklopit a nezabírají místo v prostoru. Na minimální ploše tak máte k dispozici výkonnou posilovnu, která šetří prostor, když ji zrovna nepoužíváte.

Bradla se jednoduše zvednou nahoru a nezabírají místo v prostoru

Sklápěcí bradla perfektně doplní sestavu TITAN. Jsou určený k procvičování řady skupin svalů a pomohou posílit záda a ruce, břišní svaly a také nohy. Komfortní konstrukce umožňuje jednoduché zvednutí nahoru a takto bradla nezabírají místo v prostoru. Bradla mohou být namontována v potřebné výšce.

BRADLA

BRADLA

Bradla sklápěcí. Rozměry 705x720x215 mm. Nosnost 100 kg.

Okamžitá dostupnost
4.090,00 Kč Přidat
Lavici je možno nastavit na potřebnou výšku

Posilovací lavice je určená k posilování břišních svalů a k různým cvikům s činkami na posílení rukou, prsních a zádových svalů. Po cvičení se jednoduše otočí a zavěsí na žebřík.

LAVICE POSILOVACÍ

LAVICE POSILOVACÍ

Lavice posilovací, otočná, závěsná. Konturové rozměry 235x1300 mm. Nosnost 100 kg.

Okamžitá dostupnost
3.690,00 Kč Přidat
Stojan je pohyblivý. Jednoduše se zvedne a nezabírá místo v prostoru

Stojan na činku je doplňujícím prvkem k sestavě TITAN. Je určen ke cvičení s činkou pro posílení svalů rukou a předloktí, prsních a zádových svalů. Po cvičení se dá stojan jednoduše sklopit ke zdi.

STOJAN NA ČINKU

STOJAN NA ČINKU

Stojan na činku, sklápěcí. Nosnost 100 kg.

Okamžitá dostupnost
3.112,00 Kč 3.890,00 Kč Přidat

Další informace o kvalitě sestav si přečtěte zde.

Katalog prolézaček SUPRAFORT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky