ks v ceně
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Sestava-prolézačka TITAN R

Vybavení sestavy TITAN R:


ribstol gymnastickýhrazda přestavitelná

Sestava TITAN R je určená především pro dorostence a dospívající mladé může a dívky. Může být používána samozřejmě i dospělými. Je rozšiřitelná na další prvky za účelem efektivnějšího posilování: bradla, posilovací lavice, stojan na činku.
Sestava má rozpěrný systém, určený pro instalaci mezi podlahou a stropem. Montáž sestavy a instalace jsou jednoduché. Nepotřebujete vrtat do zdi. Sestavu je možné rychlé přesunout na jiné místo a tím vybrat optimální umístění v dětském pokoji nebo jiné místnosti. Strop musí být pevný. V případě stropu ze sádrokartonu, je vhodné použit přístěnnou
sestavu.

věková kategorie - od 3 let

konturové rozměry - 750x860 mm

přípustná zátěž - do 100 kg

výška sestavy - 2315 až 2730 mm

šířka žebříku - 532 mm

výška místnosti - 2350 až 2730 mm

DOSTUPNOST ZBOŽÍ: běžně skladem

Máte vyšší strop a potřebujete sestavu až do 3 m?
Je to možné. Pomoci vložky do žebřin se dá zvětšit výšku sestavy z max. 2730 mm až na max. 2980 mm. Dostupnost na dotaz.

TITAN R

Dětská sportovní a zábavní sestava, rozpěrná

Okamžitá dostupnost
8 811 Kč 9 790 Kč Přidat

Sestava obsahuje výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda?
Pro mladší děti bude pohodlnější a bezpečnější, když hrazda bude připevněna ve výšce odpovídající jejích věku. S růstem dítěte se výška umístění hrazdy může jednoduše měnit.

Příčky sestav jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dlaní a chodidel. Úchop je velmi příjemný.

Rozšiřující prvky vytváří ze sestavy perfektní cvičební a posilovací centrum. Nepřekonatelnou výhodou sestavy, kromě kvality a vysoké nosnosti, je inteligentní konstrukční řešení. Všechny uvedené prvky jsou sklápěcí, tj. po cvičení se dají jednoduše sklopit a nezabírají místo v prostoru. Na minimální ploše tak máte k dispozici výkonnou posilovnu, která šetří prostor, když ji zrovna nepoužíváte.

Bradla se jednoduše zvednou nahoru a nezabírají místo v prostoru

Sklápěcí bradla perfektně doplní sestavu TITAN. Jsou určený k procvičování řady skupin svalů a pomohou posílit záda a ruce, břišní svaly a také nohy. Komfortní konstrukce umožňuje jednoduché zvednutí nahoru a takto bradla nezabírají místo v prostoru. Bradla mohou být namontována v potřebné výšce.

BRADLA

BRADLA

Bradla sklápěcí. Rozměry 705x720x215 mm. Nosnost 100 kg.

Okamžitá dostupnost
4 090 Kč Přidat
Lavici je možno nastavit na potřebnou výšku

Posilovací lavice je určená k posilování břišních svalů a k různým cvikům s činkami na posílení rukou, prsních a zádových svalů. Po cvičení se jednoduše otočí a zavěsí na žebřík.

LAVICE POSILOVACÍ

LAVICE POSILOVACÍ

Lavice posilovací, otočná, závěsná. Konturové rozměry 235x1300 mm. Nosnost 100 kg.

Okamžitá dostupnost
3 690 Kč Přidat
Stojan je pohyblivý. Jednoduše se zvedne a nezabírá místo v prostoru

Stojan na činku je doplňujícím prvkem k sestavě TITAN. Je určen ke cvičení s činkou pro posílení svalů rukou a předloktí, prsních a zádových svalů. Po cvičení se dá stojan jednoduše sklopit ke zdi.

STOJAN NA ČINKU

STOJAN NA ČINKU

Stojan na činku, sklápěcí. Nosnost 100 kg.

Okamžitá dostupnost
3 112 Kč 3 890 Kč Přidat

Další informace o kvalitě sestav si přečtěte zde.

KONTAKTY
Divikom, s.r.o.
Dolmenská 772,
25241 Dolní Břežany, Praha-Západ
 
tel.: +420 773 07 03 07
fax: +420 241 73 40 75
e-mail: info@suprafort.cz
Facebook Suprafort
Twitter Suprafort
Google + Suprafort
Youtube Suprafort
Instagram Suprafort
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky