Cviky na ribstole - Suprafort - sportovní a zábavní sestavy pro děti neboli domácí dětské prolézačky

ks v ceně
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Cviky na ribstole

O sestavách > Články

Ribstol, který je původem ze Švédska, je bez pochyb jedním z nejvhodnějších sportovních nářadí pro domácí prostředí. Jednoduché, kompaktní a víceúčelové nářadí nemá prakticky žádné věkové omezení. Cvičení s ribstolem posiluje svaly, zlepšuje imunitu a zároveň podporuje intelektuální vývoj dítěte.
Když začne dítě ve škole číst a psát, bude vystaveno značné fyzické námaze. Aby vydrželo sedět v lavici a aby to ustálo bez problémů, je dobře ho na to dopředu připravit pomocí pravidelného cvičení. Dětská sestava SUPRAFORT poslouží jako nejlepší pomocník v přípravě budoucího školáka.

Nejjednodušší cviky na ribstole:

1. Visení na hrazdě. Rodinné závody, nebo zápis výsledků, aby se mohly zítra dnešní rekordy překonat, to vše jsou způsoby jak naučit dítě dosáhnout toho, co se ještě dnes zdá nemožné.
Cvik pro pokro
čilejší - visení na jedné ruce. Příklad rodičů by měl inspirovat.
A zásadou je chválit, chválit, chválit.  Často opakujte: „Vidíš to, dřív jsi vydržel jenom do 3. a dnes klidně umíš do 15. Ty jsi šikula!

2. Přitahování nohou (nejdřív pokrčených a později i rovných) k bříšku za visení na hrazdě nebo ribstolu posiluje najednou ruce, břišní a přední stehenní svaly a také masíruje vnitřní břišní orgány.
Když se dítě otočí a bude přitahovat chodidla k hýždím, cvičí hýžďové a zadní stehenní svaly.

3. Na závěr je dobré chvíli viset vzhůru nohama, pokud nemá dítě zákaz od doktora. Tento cvik zlepšuje krevní zásobení mozku.

Pravidelné cvičení je nejlepší závislost, kterou u svého dítěte můžeme vypěstovat.  Doufáme, že naše doporučení a dětská sestava SUPRAFORT pomohou Vašemu dítěti k ještě pevnějšímu zdraví!

Katalog prolézaček SUPRAFORT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky